Samsung Android Tablet Modelleri > Galaxy Note 10.1 Android Genel Bölümü

Note Pro 12.2 SM-P902 Stock Rom arıyorum

(1/5) > >>

emremutlu:
Merhaba arkadaşlar.
Note pro için bir forum kategorisi görmediğim için konuyu buraya açtım.

Problem şu ki Sm-P902 cihazları sadece Türkiye için üretilmiş ve stock rom hiç bir yerde yok. Cihazim da oluşabilecek soft bricklere karşı bir önlem olarak firmware arıyorum.  Bu konuda herhangi bir sekilde yardımcı olabilirseniz sevinirim.

EDIT:

Hazırlamış olduğum Stock SM-P902 Romu Xda da mevcuttur.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Kayıt Olun yada Giriş Yapın

sawgent:
Cihazın brick olma ihtimalini göze alabiliyorsan 3G olan model olduğu için P901 olanın firmware dosyalarını deneyebilirsin.

emremutlu:
Cihazını bricklemis olan bir arkadaş olabilecek tüm yolları denemis fakat şu an için sadece CM nin p900 için olan versiyonu ile calistirabilidm diyor. Tabi onunda 3g desteği olmadigi için sadece wifi kullanıyor. P901 de calismamis. Samsung Türkiye ile iletişime gectigimde firmware dosyasını veremeyiz cevabini aldım.  Kies cihazın firmware dosyasını bulamiyor. Hatta kies üzerinden p902 yi aradığımda boyle bir cihaz yok hatası alıyorum. Sammobile a defalarca yazdım cevap bile vermediler. Xda da bilen biri çıkmadı.

Sıkışıp kaldık anlayacağınız.

Samsung global support a yazayım dedim. Cihaz listesinde yine bizim bu cihaz görünmüyor.  Farkli bir baslik altindz attigimda ise yanlış yere yazdiniz uyarisi aliyorum.

Kisaca hangi merciye ulaşacağımi da bilemedim. Resmen paramla rezil oldum.

sawgent:
samsung'dan bu konuda yardım alamazsınız. istediğiniz şey resmi bir olay değil.

farklı model rom yüklemeleri genellikle custom romlarda mümkün olabiliyor. özellikle tabletler bu konuda oldukça destek aldılar. diğer modellere ait custom romlar çıktığında onları denemek lazım artık.

abdyasar:
Note 4 CQ modeli de sammobile ve benzeri bir sitede yoktu ama nette bulmuş ve paylaşmış birileri bizim sitemizde de var. Belki bu da aynı yöntemle elde edilebilir.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git
Seo4Smf 2.0 © SmfMod.Com | Smf Destek