Gönderen Konu: wifi bağlanıyor ama sayfalar açılmıyor  (Okunma sayısı 11687 defa)

Çevrimdışı LetHe

• Yeni Üye
  • Beğenmeler
  • -Beğenme Sayısı: 0
  • -Beğenilme Sayısı: 0
  • Tlf Modeli: Samsung Galaxy S
Ynt: wifi bağlanıyor ama sayfalar açılmıyor
« Yanıtla #20 : 03 Eylül 2011, 13:25:08 »
bende router yok ama yine de telefondan bağLanamıyorum...

Çevrimdışı bkn131

• Yesilcin.com Üyesi
  • Beğenmeler
  • Rom: XWLP7
  • Tlf Modeli: Galaxy SII
  • Tlf Yazılımı: Android 4.0.x
« Yanıtla #21 : 04 Eylül 2011, 00:23:17 »
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Kayıt Olun yada Giriş Yapın
bende router yok ama yine de telefondan bağLanamıyorum...

sorun çok saçma bir yerde çıktı yaw :D router denen bir dalga var ya duvardan gelen hattı ev tel ile modeme bölen... sorun ondaymış, net 1mbps hızındaydı 3 gündür sinir oluyordum zaten sürekli kopuyordu fln bir ttnet mağduru olarak içimden saydırmıştım ama bu sefer sorun routerdaymış routerı aradan kaldırıp duvardan gelen hattı direk modeme takınca netde düzeldi telde bağlandı wifiya :D yardımcı olmaya çalışan herkese çok teşekkür ederim :D bu konudan ne anladık eğer tel kablosuz ağa bağlanıyor ama sayfalar açılmıyor ise sorun modeme gelen nettedir :D iyi forumlar :D

biraz kafa karıştırıcı yazmışım son mesajımı :) modeme bağlanıp, nete bağlanamama durumu olduğunda sorun nettedir diyorum, fakat bunu tahmini olarak söylüyorum çünkü sadece bir tecrübem var bu konuda  :) benim netimde sorun vardı, hızı 1mbps di ve kopmalar oluyordu. Bağlantılarımı kontrol ederken duvardan gelen hattı routerdan çıkartıp direk modeme bağladım ve net düzeldi, hızım, paketim 8mbps olmasına rağmen ttnetin beni sabitlediği 4mbpsye çıktı (ttnet taşlama  :) ) ve kopmalar ortadan kalktı. Durum böyle olunca cihazımdan tekrar denedim, modeme bağlandı ve ardından netede rahatça bağlandım cihaz üzerinden.
Yine tekrarlıyorum, kesin diyemem ama bu durum olduğunda sorun 1Mbpsnin altında olan netten olabilir yani cihazdan değil.
Umarım yardımcı olmuşumdur. İyi forumlar

Çevrimiçi lemon48

• Yesilcin.com Üyesi
  • Beğenmeler
  • -Beğenme Sayısı: 10
  • -Beğenilme Sayısı: 7
  • yesilcin.com
  • Tlf Modeli: SM-N9005
  • Tlf Yazılımı: Android 4.3.x
« Yanıtla #22 : 16 Kasım 2011, 15:30:03 »
Aynı sorun bende de var. Arasıra bağlantı olmasına rağmen sayfalar açmıyor. Değişik modemlerde denedim bir yararı olmadı. Var mı bir çözüm.
Teşekkürler

Çevrimdışı caylak03

• Yeni Üye
  • Beğenmeler
  • yesilcin.com
  • Tlf Modeli: galaxy s 2
« Yanıtla #23 : 28 Kasım 2011, 22:14:45 »
aynı sorun bendede var ve garip bir raslantı, bende tatile çıkıp geri geldiğimde bu sorunla karşılaştım :s

Çevrimdışı sereff

• Yesilcin.com Üyesi
  • Beğenmeler
  • -Beğenme Sayısı: 11
  • -Beğenilme Sayısı: 19
  • yesilcin.com
  • Tlf Modeli: GALAXY NOTE3
  • Tlf Yazılımı: Android 4.2.x
« Yanıtla #24 : 28 Kasım 2011, 22:30:40 »
hocam o telefonla modemi ayıran parça splitter sağlam bir tane hatta trafolu bulursan al hem net daha iyi olur hem telefon görüşmelerindeki ses bu arada sorunu yaşayan kişiler wifi kısmında kendi modemlerinin üzerine tıklayarak unut deyip denerse rahat olabilir ayrıca modemin varsa kapatma tuşuna basıp kapatıp prizi çıkartın yoksa direk çıkartın 5-10 saniye bekleyip takın hem modem kendini düzeltir hem de sizin sinirlerinizi  :D

Çevrimdışı caylak03

• Yeni Üye
  • Beğenmeler
  • yesilcin.com
  • Tlf Modeli: galaxy s 2
« Yanıtla #25 : 28 Kasım 2011, 22:49:12 »
hocam o telefonla modemi ayıran parça splitter sağlam bir tane hatta trafolu bulursan al hem net daha iyi olur hem telefon görüşmelerindeki ses bu arada sorunu yaşayan kişiler wifi kısmında kendi modemlerinin üzerine tıklayarak unut deyip denerse rahat olabilir ayrıca modemin varsa kapatma tuşuna basıp kapatıp prizi çıkartın yoksa direk çıkartın 5-10 saniye bekleyip takın hem modem kendini düzeltir hem de sizin sinirlerinizi  :D
saol dostum modemi kapatıp açmak işe yaradı  :yeah: , neredeyse fabrika ayarlarına geri döndürecektim pc yi  :beyin:
arkadaşlar önce wifi ayarlarından modemi unut deyip modemin fişini çekin biraz sonra modemi takın ve bağlantıyı tekrar oluşturun
« Son Düzenleme: 28 Kasım 2011, 22:52:04 Gönderen: caylak03 »