Gönderen Konu: Huawei U8850 Vision modelinde görüntülü konuşma var mı?  (Okunma sayısı 3026 defa)

Çevrimdışı metehan90

• Yesilcin.com Üyesi
  • Beğenmeler
  • -Beğenme Sayısı: 9
  • -Beğenilme Sayısı: 41
  • ''1905''
  • Rom: ?
  • Tlf Modeli: Note 2
  • Tlf Yazılımı: Android 4.3.x
Arkadaşlar internetten Huawei U8850 Vision model 2.3.7 android işletim sistemine ait telefon aldık. Özelliklerine baktığımızda bütün sitelerde görüntülü konuşma vardır diye yazıyor. Ama aramaya kalktığın zaman öyle bir seçenek görünmüyor ve karşıdan da aranmıyor. Şimdi bu telefonda görüntülü konuşma mevcutmudur varsa nerede olabilir hat bu özelliğe açıktır...
Ümit, güvenlik yolunun başıdır. Yolda yürümesen de daima yolun başını gözet. “Doğru olmayan şeyler yaptım.” deme, doğruluğu tut. / O zaman hiçbir eğrilik kalmaz. / Doğruluk Musa’nın asası gibidir. Eğrilik ise sihirbazın sihrine benzer. Doğruluk ortaya çıkınca onların hepsini yutar.

Çevrimiçi Ghaneli

• Yesilcin.com Üyesi
  • Beğenmeler
  • -Beğenme Sayısı: 29
  • -Beğenilme Sayısı: 4
  • yesilcin.com
  • Tlf Yazılımı: Android 4.0.x
Ynt: Huawei U8850 Vision modelinde görüntülü konuşma var mı?
« Yanıtla #1 : 02 Ağustos 2013, 19:16:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Arkadaşlar internetten Huawei U8850 Vision model 2.3.7 android işletim sistemine ait telefon aldık. Özelliklerine baktığımızda bütün sitelerde görüntülü konuşma vardır diye yazıyor. Ama aramaya kalktığın zaman öyle bir seçenek görünmüyor ve karşıdan da aranmıyor. Şimdi bu telefonda görüntülü konuşma mevcutmudur varsa nerede olabilir hat bu özelliğe açıktır...

Görüntülü Konuşma yoktur sadece tango skype tarzı programlar sayesinde konuşabilirsiniz konuşuyorum.
 Bende aldım eşim kullanıyor çok memnunuz ..
sadece root olayını çözemedim gereksiz çok program var

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
« Son Düzenleme: 02 Ağustos 2013, 19:18:51 Gönderen: Ghaneli »

Çevrimdışı metehan90

• Yesilcin.com Üyesi
  • Beğenmeler
  • -Beğenme Sayısı: 9
  • -Beğenilme Sayısı: 41
  • ''1905''
  • Rom: ?
  • Tlf Yazılımı: Android 4.3.x
Ynt: Huawei U8850 Vision modelinde görüntülü konuşma var mı?
« Yanıtla #2 : 02 Ağustos 2013, 19:20:31 »
anladım hocam sağolasın görüntülü konuşma var diyince bende o özelliği aradım tekrar saolun...
« Son Düzenleme: 02 Ağustos 2013, 19:29:37 Gönderen: metehan90 »
Ümit, güvenlik yolunun başıdır. Yolda yürümesen de daima yolun başını gözet. “Doğru olmayan şeyler yaptım.” deme, doğruluğu tut. / O zaman hiçbir eğrilik kalmaz. / Doğruluk Musa’nın asası gibidir. Eğrilik ise sihirbazın sihrine benzer. Doğruluk ortaya çıkınca onların hepsini yutar.