Gönderen Konu: Uygulamaları SD Karta Nasıl Taşırım ?  (Okunma sayısı 827 defa)

Çevrimdışı metehankivrak

• Yeni Üye
  • Beğenmeler
  • -Beğenme Sayısı: 0
  • -Beğenilme Sayısı: 0
  • yesilcin.com
  • Rom: XXLS8
  • Tlf Modeli: Galaxy S2
  • Tlf Yazılımı: Android 4.1.x
Uygulamaları SD Karta Nasıl Taşırım ?
« : 07 Nisan 2013, 12:25:25 »
Merhaba arkadaslar. Dun ispanya surumu 4.1.2 surumunu s2 me yukledm. Ancak uygulamalar sd karta tasinmiyor. Tasimaya calistigimda uygulama tasinamiyor uyarisi veriyor. Rom-kernel uyusmazligi oldugunu dusundum siyah kernel yukledm ancaksorun cozulmedi ne yapmaliyim arkadaslar  XXLS8- SIYAH KERNEL

Edit : Konu açarken sorununuzu net anlatan kelimeler kullanmaya özen gösteriniz.
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2013, 12:33:26 Gönderen: lethas »

Çevrimiçi metehan90

• Moderatör
  • Beğenmeler
  • -Beğenme Sayısı: 81
  • -Beğenilme Sayısı: 241
  • ultrAslan ''1905''
  • Rom: Değişken Rom :)
  • Tlf Modeli: Note 2
  • Tlf Yazılımı: Android 4.4.x
Ynt: Uygulamaları SD Karta Nasıl Taşırım ?
« Yanıtla #1 : 07 Nisan 2013, 12:36:29 »
bildiğim kadarıyla 4.1.2 sürümü ile alakalı. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Kayıt Olun yada Giriş Yapın  bu konuya bir bak belki işine yarar.
Asla pişman olmayın! Eğer sonucu iyiyse, mükemmel. Sonucu kötüyse, bu bir tecrübedir.

Note 2 için yararlı konular;
Şebeke Sorunu ve Ağda Kayıtlı Değil Problemi; Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Kayıt Olun yada Giriş Yapın
Stock Renkli Klavyeler; Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Kayıt Olun yada Giriş Yapın
Twrp Recovery; Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Kayıt Olun yada Giriş Yapın
PhilZ Touch Recovery; Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Kayıt Olun yada Giriş Yapın
Portlanmış s5 Photo Editor; Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Kayıt Olun yada Giriş Yapın
Portlanmış s5 Uygulamaları; Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Kayıt Olun yada Giriş Yapın
S5 TouchWiz 240-320 Dpi; Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Kayıt Olun yada Giriş Yapın
240 Dpi Rehber; Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Kayıt Olun yada Giriş Yapın
240 Dpi S5 ve Note 3 Klavye; Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Kayıt Olun yada Giriş Yapın

Çevrimdışı metehankivrak

• Yeni Üye
  • Beğenmeler
  • -Beğenme Sayısı: 0
  • yesilcin.com
  • Rom: XXLS8
  • Tlf Modeli: Galaxy S2
  • Tlf Yazılımı: Android 4.1.x
« Yanıtla #2 : 07 Nisan 2013, 12:42:45 »
Bu linkte hafiza kartina tasimama sorununu ele almislar. Bende 16 gb lik telefon hafizasinin 14 gb ti sd kart diye ayrilmis 2 gb ta telefon hafizasi diye. eskiden uygulamalari oraya tasiyabiliyordum ama simdi hata veriyor.

Arka arkaya gönderdiğiniz için mesajlar birleştirildi: 07 Nisan 2013, 21:53:08
Hallettim arkadaslar :hoba:
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2013, 21:53:08 Gönderen: metehankivrak »

Çevrimdışı Syluu1_TR

• Yesilcin.com Üyesi
  • Beğenmeler
  • -Beğenme Sayısı: 2
  • OĞUZHAN SOYLU S4 ANDROID 4.4 OFİCAL ROM
  • Rom: AMDK
  • Tlf Modeli: GT-9500 s4
  • Tlf Yazılımı: Android 4.4.x
« Yanıtla #3 : 01 Ağustos 2013, 04:24:29 »
arkadaşlar ben s4 de ayni sorunu yasiyorum ama rom veya root yok tekrar konu acmamak icin yazdim samdung cihaziniz in update probleni var dedi update leri gormedigi icin tasiyamoyomusum sizce bi alakasi var mi bunun yeni update de uygulama yoneticisnde tadi diye bi secenek getirmisler
ARKADAŞLAR AKSESUARDAN TUTUN İSTEDİĞİNİZ HER ŞEYİ ELEKTRONİK VB BU SATICIDAN ALABİLİRSİNİZ ÇOK GÜZEL ÜRÜNLERİ VAR İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNLERİDE GETİRTİYOR Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Kayıt Olun yada Giriş Yapın

Çevrimdışı murat0288

• Yesilcin.com Üyesi
  • Beğenmeler
  • -Beğenme Sayısı: 32
  • -Beğenilme Sayısı: 35
  • Rom: stock almanya
  • Tlf Modeli: s3
  • Tlf Yazılımı: Android 4.3.x
« Yanıtla #4 : 01 Ağustos 2013, 04:37:01 »
]
Hallettim arkadaslar :hoba:
[/quote]
Nasil hallettin
mülk allahındır, bizler kullanıcılarız...