Gönderen Konu: google play store silindi nasıl tekrar yükleyebilirim?  (Okunma sayısı 3087 defa)

Çevrimdışı kaancan35

• Yesilcin.com Üyesi
  • Beğenmeler
  • -Beğenme Sayısı: 0
  • -Beğenilme Sayısı: 3
  • yesilcin.com
  • Rom: rom5
  • Tlf Modeli: s3
  • Tlf Yazılımı: Android 2.1.x
Merhaba arkadaşlar play store simgesi kayboldu ve uygulamalar dan baktığımızda devre disi gözüküyor son sürümü yükledik gene aynı simge menüde asla gözükmüyor ve devre disi şimdi sıfırdan rom mu kurmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz?  Şimdiden teşekkür ler... rom omega v27.2   Birçok play store apk yükledik  gene aynı

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
« Son Düzenleme: 10 Ekim 2012, 12:36:18 Gönderen: sawgent »

Çevrimiçi sawgent

• MIUI Beta Team Leader
  • Emekli Admin
  • Beğenmeler
  • -Beğenme Sayısı: 77
  • -Beğenilme Sayısı: 857
  • burası yesilcin.com burda herşey gerçek..
  • Rom: Kendi Yaptığım
  • Tlf Modeli: Galaxy Note 3 N9000Q
  • Tlf Yazılımı: Android 4.4.x
Ynt: google play store silindi nasıl tekrar yükleyebilirim?
« Yanıtla #1 : 10 Ekim 2012, 12:37:26 »
konu başlığını düzelttim biraz daha özen gösterirseniz sevinirim.

google play store uygulamasını yüklediyseniz çalışması gerekli. yükleme şeklinizle ilgili bir sorun vardır muhtemelen. biraz daha detaylı bilgi verirseniz birşeyler söylenebilir.
bana ait anlatım ve haberleri kopyalarken izin alınız yada kaynak site adresi belirtiniz.

Son Gelişmelerden Hemen Haberdar Olmak ve Teknoloji ile İlgili Her Türlü Bilgiyi Edinebilmeniz İçin Facebook Adresim: Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Kayıt Olun yada Giriş Yapın

Açacağınız konunun başlığını tek kelimeden oluşturmayın ve konu tekrarı olmadığından emin olun. Başlığı çok önemsiyoruz. Başlık mesaj içine yazacağınızı ifade etmelidir. Lütfen aklınızdan özgün ve uzun cümleler kurun. Konunuz çöpe gitmesin.